Ana sayfa

Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd.

şirket Profili
2003 yılında kurulan Jiangyin Tunxin Metal Products Co, Ltd yüksek sınıf mimarisi kapı ve pencere kesit çubukları, dekorasyon kesit çubukları, endüstriyel kesit çubukları ve bunların derin işleme uzman bir üreticisidir. Mükemmel coğrafi konumdaki 'Zengin Malzeme ve Doğal Hazine, İnce Şerefli Şeref Kahramanları Üreten' Şeref Kahramanları 'olarak adlandırılan bilim dünyası, gelişmiş bilim ve teknolojinin yanı sıra, küresel pazara kolayca ulaşabilmenin avantajlarından da yararlandı.

Şirket, en yeni otomasyon üretim tekniği akışını, ISO9001 kalite yönetim sisteminin yönetim modunu ve gelişmiş test yöntemini benimser, döküm, ekstrüzyon, eloksal, elektroforez, toz boya, ahşap kaplama ve takım sömürüsünü tek bir gövdeye entegre eder. Uluslararası ileri düzeyde birinci sınıf mimari kapı ve pencereler kesit çubuklar, dekorasyon dilimli çubuklar ve endüstriyel dilimli çubuklar üreten profesyonel bir kuruluştur. Bu arada, müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli özel profil çubukları da tasarlayabilir ve yapabiliriz. Sonuç olarak, her yıl 30.000 mt'un üzerinde 'Tunxin' markalı ürünler üretiyor.

Ürünlerimizin kalitesi, 'National Inspection Free ve Jiangsu İl Ünlü Markası' gibi birçok onursal ünvan kazandı. Ek olarak, ürünlerimiz uluslararası inşaat malzemeleri endüstrisinin gelişme trendini karşılar. Güçlü yaşam gücünü gösteren, tüm boyutları ile bir dizi çeşidi vardır. Özellikle, 'Tunxin' marka yanmaz suni ahşap tahıl alüminyum profil çubuklar ve çevre koruma enerji tasarrufu sağlayan sıcak kesilmiş serin köprü kesit çubuklar, müşterilerimiz tarafından derinden güvenilen, renkli ve gerçekçi görünüm ve yüksek kalite ile uluslararası düzeyde ileri düzeyde transfer baskısına sahiptir.

Yenilikçi ürünlerin sürekli gelişimi için büyük çaba sarf ederek, “Kalite, Fiyat, Kredi Durgunluğu ve Hizmet” rehberini uygulamakta ısrar ediyoruz.

Kaliteli ürün ve mükemmel hizmet sunmak, şimdi karşılıklı yararlara dayalı yurtdışı müşterileri ile daha büyük işbirliği için sabırsızlanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2003, Tunxin Alüminyum kuruldu. Eski adı 'Longshan Alüminyum Ekstrüzyon Fabrikası' idi.

O sırada, sadece bir ekstrüzyon hattı vardı.

2006, Tunxin 2 ekstrüzyon hattı ekledi.

2008, Tunxin eloksal, toz boya ve ahşap tahıl hatları ekledi.

2011, Tunxin Juxin Energy Technology Co, Ltd'in güneş montaj sistemi şubesini kurdu.

2015, adını Tunxin Metal Product Co., Ltd. olarak değiştirdi.

2016, 'Jiangsu Eyaletinin Tanınmış Ticari Markası' ünvanını al.

2017, Tunxin Qiangxin Smelting Co, Ltd'nin alüminyum çubuk döküm şubesini kurdu.

2019, şimdi Tunxin büyük bir alüminyum endüstrisi grubudur.

Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd. Jiangyin Tunxin Metal Products Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Tunxin

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 60 Million-80 Million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite T Yuvası Alüminyum Profil satış için iyi kalite T Yuvası Alüminyum Profil satış için iyi kalite T Yuvası Alüminyum Profil satış için iyi kalite T Yuvası Alüminyum Profil satış için